Szkolenia

Andrzejki grafika

„Teraz my” – pod takim hasłem odbędzie się tegoroczna, już 8., edycja konferencji Andrzejki Stomatologiczne, na którą zapraszają organizatorzy – Komisja Stomatologiczna Okręgowej Rady Lekarskiej w Katowicach.

To prestiżowe wydarzenie branży stomatologicznej organizowane jest w ostatni weekend listopada 25-27.11.2022 r. w Wiśle. 

Przez trzy dni uczestnicy Andrzejek Stomatologicznych wezmą udział w aż 15 sesjach naukowych, poruszających tematykę endodoncji, stomatologii estetycznej i zachowawczej czy periodontologii, m.in.

 • Zapalenia dziąseł według nowej klasyfikacji chorób przyzębiadiagnostyka – leczenie. Dr n. med. Rafał Wiench
 • Współczesne spojrzenie na etiopatogenezę, diagnostykę i leczenie raka jamy ustnej. Dr hab. n. med. Mariusz Szuta
 • Estetyczny Bonding czy licówki porcelanowe? Dr. n. med. Maciej Żarow
 • Rola ortodonty w terapii wad rozwojowych w obrębie głowy. Dr hab. n. med. Agnieszka Machorowska-Pieniążek

Dodatkowo uczestników konferencji zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach. Uzupełnieniem części dydaktycznej będzie część kulturalno-rozrywkowa, podczas której m.in. zostaną rozegrane I Mistrzostwa ŚIL lekarzy dentystów w Bowlingu.

Szczegóły wydarzenia w załączonym programie.

Zapraszamy do zapisów. Liczba miejsc jest ograniczona.

Szczegółowe informacje o konferencji – https://izba-lekarska.org.pl/o-izbie/aktualnosci/viii-andrzejki-stomatologiczne-rejestracja

Formularz rejestracyjny dla uczestników - https://izba-lekarska.org.pl/inne/andrzejki-formularz-uczestnicy

Informacji udziela Ina Matusiak, tel.: 32 60 44 263, e - mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

art 1662645328 kopia szkolenia stacjionarne2

Szanowni Państwo

Ośrodek Kształcenia Naczelnej Izby Lekarskiej przygotował nowe szkolenia stacjonarne i online. Szkolenia są bezpłatne dla lekarzy i lekarzy dentystów z całego kraju.

Rejestracja została już uruchomiona, harmonogram obejmuje wydarzenia do końca tego roku.

Tematy dotyczą zagadnień m.in.: prawnych, związanych z wykonywaniem zawodu, wiedzą medyczną z obszaru poszczególnych specjalizacji, kompetencjami miękkimi, komunikacyjnymi, zarządzaniem, funkcjonowaniem w systemie ochrony zdrowia, dbaniem o własne zdrowie i dobrostan.

Za udział w szkoleniach przyznawane są punkty edukacyjne.

Rejestracja prowadzona jest przez internet: https://nil.org.pl/dla-lekarzy/kursy-i-szkolenia

Pod powyższym linkiem znajduje się zestawienie wydarzeń wraz z informacją na temat prowadzących, terminem i przewidzianym czasem. Lista nie jest zamknięta, będzie sukcesywnie aktualizowana.

W załączeniu grafika do ewentualnego wykorzystania przy rozpowszechnianiu szkoleń.

W sprawach związanych z organizacją szkoleń i udziałem w nich prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 22 55 91 310, 22 55 91 344

Z pozdrowieniami

Zespół Ośrodka Kształcenia

Naczelna Izba Lekarska

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 22 55 91 310; 22 55 91 344

Szanowni Państwo,

Z wielką przyjemnością zapraszamy Państwa do udziału w XXV Jubileuszowej Konferencji Naukowo – Szkoleniowej Opieki Paliatywnej i Zespołów Hospicyjnych, która odbędzie się w Częstochowie w dniach 19-21 stycznia 2023 roku. Z wielką przyjemnością będziemy gościć znakomitych prelegentów, specjalistów i przyjaciół Stowarzyszenia Opieki Hospicyjnej Ziemi Częstochowskiej.

Tematem przewodnim konferencji będą słowa M. Gandhi: „Gdzie jest miłość, tam jest życie”.

Mahatma Gandhi pragnął wzajemnego szacunku i poszanowania odmienności innych, godnego życia, poczucia bezpieczeństwa. Odczuwał potrzebę, aby ludzie sobie wzajemnie pomagali, rozwijali  w sobie ducha braterstwa i miłości. Miłość jest pierwszą wśród nieśmiertelnych rzeczy. Jest darem, nie osiągnięciem, który możemy pomnażać i obdarzać innych, ale również ją przyjmować. Kocha się za nic – nie istnieje żaden powód miłości. Mówiąc o sprawach i problemach osób, które na co dzień pochylają się nad nieuleczalnie chorymi, chcemy uczyć się miłości bezinteresownej, miłości ofiarnej i wymagającej.

Przewodnictwo naukowe  nad Konferencją objęła prof. dr hab. n. med. Krystyna de Walden – Gałuszko. Podczas Konferencji odbędzie się również Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiego Towarzystwa Pielęgniarstwa Opieki Paliatywnej oraz Pielgrzymka Hospicjów Polskich na Jasną Górę.

Nadchodzącą konferencję ponownie organizujemy dla Państwa w nowoczesnym i komfortowym Hotelu Arche****, przy ul. Oleńki 20 www.hotelczestochowa.com, w bliskiej lokalizacji Jasnej Góry.

Zapraszamy na XXV Jubileuszową Konferencję Naukowo – Szkoleniową Opieki Paliatywnej i Zespołów Hospicyjnych, połączoną z obchodami 30 – lecia Stowarzyszenia Opieki Hospicyjnej Ziemi  Częstochowskiej, która będzie wspaniałą okazją na spotkanie i wymianę doświadczeń w grupie osób zaangażowanych w realizację i rozwój opieki paliatywnej i ruchu hospicyjnego.

Szczegółowe informacje publikowane będą na stronie internetowej:   www.hospicjum-konferencja.pl

Z wyrazami szacunku

Prof. dr hab. n. med. Krystyna de Walden – Gałuszko – Przewodnicząca Komitetu Naukowego

mgr Artur Kaptacz – Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego

SEKRETARIAT

 • Ewa Słapczyńska
 • tel.: 94 720 27 00
 • komórka: 604064681
 • biuro@oil.koszalin.pl
 • koszalin@hipokrates.org

REJESTR LEKARZY / PRAKTYKI LEKARSKIE

 • Mariola Rodak
 • tel.: 94 720 27 02
 • komórka: 600016634
 • rejestr@oil.koszalin.pl

RZECZNIK

 • Ewa Polit
 • tel.: 94 720 27 05
 • komórka: 730 713 444
 • lep_74@hipokrates.org

KSIĘGOWOŚĆ

 • Grażyna Piotrowska
 • tel.: 94 720 27 04
 • ksiegowosc@oil.koszalin.pl

SĄD LEKARSKI

 • Danuta Dulat
 • tel.: 94 720 27 03
 • komórka: 600016634
 • prezydium@oil.koszalin.pl
Copyright © 2017 Okręgowa Izba Lekarska w Koszalinie. All Rights Reserved.