Praca

Dr n. med. Marcin Wieliński

podejmę współpracę z gabinetem stomatologicznym na terenie województwa zachodniopomorskiego w zakresie chirurgii i implantologii.

Wykształcenie i kariera naukowa

W latach 1988-1993 studiował na Wydziale Lekarskim Oddziale Stomatologicznym w Akademii Medycznej w Gdańsku, które to studia ukończył z wyróżnieniem. Podczas studiów przez dwa lata pracował jako wolontariusz w Zakładzie Mikrobiologii Jamy Ustnej AMG pod kierownictwem prof. dr. hab. med. Mirona Kałowskiego oraz studenckim kole naukowym Chirurgii Ogólnej. Następnie pracował, jako asystent w Akademii Medycznej na Oddziale Chirurgii Szczękowo - Twarzowej oraz w Przychodni Chirurgii  Klinicznej w Gdańsku, a także szpitalu PSK 1 w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej. Po zakończeniu studiów otrzymał propozycje pozostania na Akademii Medycznej w Gdańsku w zakładach: Chirurgii Szczękowej, Protetyce, Ortodoncji, Pedodoncji i Zdrowiu Publicznym oraz Stomatologii Zachowawczej. Wieloletni członek Rady Wydziału Akademii Medycznej w Gdańsku. Był doradcą Dziekanów i Profesorów Akademii Medycznej w Gdańsku. Na 3. roku studiów miał propozycję wyjazdu do Tel Awiwu celem prowadzenia badań naukowych i doktoranckich. W 1997 roku zdał egzamin specjalistyczny z Chirurgii Stomatologicznej. W 2009 roku uzyskał tytuł dr. n. med. broniąc pracę doktorską w zakresie retencji implantoprotez na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Ukończył również endoakademię z zakresu leczenia endodontycznego pod mikroskopem. Pod Kierownictwem prof. dr hab. Walerii Hryniewicz przystąpił do pracy naukowej na rzecz habilitacji w kierunku aseptyki i mikrobiologii. Wykładowca na Uniwersytecie w Pawii, jednym z najstarszych uniwersytetów w Europie (rok założenia 1361) oraz na wielu kongresach naukowych poświęconych implantologii, protetyce oraz problematyce czystego leczenia (m.in. Międzynarodowe Targi Medyczne, Epidemiologia XXI wieku (Katowice), Sterowana regeneracja kości (Kraków). Wykładowca w  Szkołach TEB. Konsultant Politechniki Śląskiej w Gliwicach, na której to uczelni opracowano przyrząd do równoległego wprowadzania implantów.

Kontakt

telefon +48 601 221 006

Specjalistyczna Praktyka Medycyny Rodzinnej „ Panaceum” w Szczecinku ul. Gen. Grota Roweckiego 36

Nowy Szpital w Kostrzynie nad Odrą Sp. z o.o. zatrudni lekarza onkologa klinicznego do pracy w Poradni onkologicznej:

Opis stanowiska:

  • Świadczenie usług w Poradni onkologicznej.
  • Udzielanie świadczeń zdrowotnych zgodnie z obowiązującymi zasadami etyki lekarskiej, aktualnej wiedzy medycznej oraz przepisami NFZ i Ministerstwa Zdrowia.
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej oraz obowiązującej sprawozdawczości medycznej zgodnie z przepisami o prowadzeniu i przechowywaniu dokumentacji medycznej, ustawą o ochronie danych osobowych.

Wymagania:

  • Lekarz posiadający specjalizację w dziedzinie onkologii klinicznej.
  • Umiejętności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą.
  • Prawo wykonywania zawodu.
  • Wiedza i umiejętności praktyczne w zakresie udzielania świadczeń medycznych.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia.
  • Różne formy zatrudnienia.
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego.
  • Wsparcie poszerzania kompetencji zawodowych.

Kontakt:

Nowy Szpital w Kostrzynie nad Odrą Sp. z o.o. zatrudni lekarza ortopedę do pracy w Poradni chirurgii urazowo-ortopedycznej:

  • Świadczenie usług w Poradni chirurgii urazowo-ortopedycznej.

Wymagania:

  • Lekarz posiadający specjalizację w dziedzinie ortopedii i traumatologii narządu ruchu lub w trakcie specjalizacji za zgodą kierownika specjalizacji.

Oferujemy:

Kontakt:

Samodzielny Publiczny Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej w Rybnie ul. Zajeziorna 58, 13-220 Rybno, województwo warmińsko-mazurskie, powiat działdowski zatrudni lekarza POZ
Warunki pracy i płacy do uzgodnienia. Kontakt: 23 696 60 24; 23 696 70 33.

SEKRETARIAT

  • Ewa Słapczyńska
  • tel.: 94 720 27 00
  • komórka: 604064681
  • biuro@oil.koszalin.pl
  • koszalin@hipokrates.org

REJESTR LEKARZY / PRAKTYKI LEKARSKIE

  • Mariola Rodak
  • tel.: 94 720 27 02
  • komórka: 600016634
  • rejestr@oil.koszalin.pl

SEKRETARIAT RZECZNIKA

  • Ewa Polit
  • tel.: 94 720 27 05
  • komórka: 730 713 444
  • lep_74@hipokrates.org

KSIĘGOWOŚĆ

  • Iwona Banasiak
  • tel.: 94 720 27 04
  • ksiegowosc@oil.koszalin.pl

SEKRETARIAT SĄDU LEKARSKIEGO

  • Danuta Dulat
  • tel.: 94 720 27 03
  • prezydium@oil.koszalin.pl