Praca

Ogłoszenie o pracy - Areszt Śledczy Koszalin

pdfOgłoszenie o pracy - Areszt Śledczy Koszalin

DYREKTOR ARESZTU ŚLEDCZEGO W KOSZALINIE

OGŁASZA NABÓR DO PRACY NA STANOWISKO:

LEKARZ – SPECJALISTA PSYCHIATRA

(PRACOWNIK CYWILNY – SŁUŻBA ZDROWIA)

 Wymiar etatu: 0,6 etatu

Liczba stanowisk pracy: 1

Forma zatrudnienia: umowa o pracę w niepełnym wymiarze czasu pracy

Miejsce wykonywania pracy:

Areszt Śledczy w Koszalinie (75 – 950 Koszalin, ul. Młyńska 71).

 Opis stanowiska pracy:

Praca w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności.

Udzielanie osobom pozbawionym wolności na terenie Ambulatorium z Izbą Chorych Aresztu Śledczego w Koszalinie specjalistycznych świadczeń medycznych z zakresu psychiatrii.

 Wymagania stawiane kandydatom:

I. Zgodnie z art. 29 ustawy z dnia 9 kwietnia 2010 r. o Służbie Więziennej (Dz.U. z 2024 r. poz. 1683 z późn. zm.) pracę w Służbie Więziennej może podjąć osoba, która:

ukończyła 18 lat i ma pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych, daje rękojmię prawidłowego wykonywania powierzonych zadań, nie była skazana prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo umyślne lub umyślne przestępstwo skarbowe albo wobec której nie został wydany prawomocny wyrok warunkowo umarzający postępowanie karne o takie przestępstwo, a także nie toczy się przeciwko niej postępowanie karne o takie przestępstwo, ma odpowiednie do zajmowanego stanowiska wykształcenie, dająca rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych, posiadająca zdolność psychiczną i fizyczną pozwalającą na zatrudnienie na określonym stanowisku, którą ustala służba medycyny pracy.

II. Wobec kandydata nie toczy się postępowanie w Okręgowej Izbie Lekarskiej.

III. Osoby legitymujące się nabyciem fachowych kwalifikacji do udzielania świadczeń zdrowotnych w zakresie stanowiącym przedmiot ogłoszenia, posiadane prawo wykonywania zawodu lekarza, specjalizacja z psychiatrii.

 Wymagane dokumenty:

podanie o przyjęcie do pracy kierowane do Dyrektora Aresztu Śledczego w Koszalinie;

curriculum vitae;

kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie, uprawnienia do wykonywania zawodu lekarza, kwalifikacje specjalistyczne;

kserokopie dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe (świadectwa pracy, świadectwa służby, zaświadczenia o odbytych stażach);

kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie (zał. nr 1);

oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (zał. nr 2);

oświadczenie kandydata o niekaralności za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe (zał. nr 3);

Informacja o metodach naboru:

Areszt Śledczy w Koszalinie

ul. Młyńska 71

75-950 Koszalin

Przebieg postępowania kwalifikacyjnego wobec kandydata:

ocena złożonych w wyznaczonym terminie dokumentów;

rozmowa kwalifikacyjna (o terminie rozmowy kwalifikacyjnej wybrani kandydaci zostaną poinformowani telefonicznie);

sprawdzenie kandydatów w rejestrach skazanych i ukaranych;

ustalenie przez służbę medycyny pracy zdolności fizycznej i psychicznej do zatrudnienia na w/w stanowisku.

W sprawie dodatkowych informacji należy kontaktować się z działem kadr Aresztu Śledczego w Koszalinie tel. 94 318 22 93 lub 94 318 22 22

Ponadto informuję:

SEKRETARIAT

  • Ewa Słapczyńska
  • tel.: 94 720 27 00
  • komórka: 604064681
  • biuro@oil.koszalin.pl
  • koszalin@hipokrates.org

REJESTR LEKARZY / PRAKTYKI LEKARSKIE

  • Mariola Rodak
  • tel.: 94 720 27 02
  • komórka: 600016634
  • rejestr@oil.koszalin.pl

SEKRETARIAT RZECZNIKA

  • Ewa Polit
  • tel.: 94 720 27 05
  • komórka: 730 713 444
  • lep_74@hipokrates.org

KSIĘGOWOŚĆ

  • Iwona Banasiak
  • tel.: 94 720 27 04
  • ksiegowosc@oil.koszalin.pl

SEKRETARIAT SĄDU LEKARSKIEGO

  • Danuta Dulat
  • tel.: 94 720 27 03
  • prezydium@oil.koszalin.pl