Ogłoszenia o pracę/Świecie

Opis stanowiska:

Świadczenie usług w zakresie gastroenterologii w ramach kontraktu z NFZ.

Udzielanie świadczeń zdrowotnych zgodnie z obowiązującymi zasadami etyki lekarskiej, aktualnej wiedzy medycznej oraz przepisami NFZ i Ministerstwa Zdrowia.

Prowadzenie dokumentacji medycznej oraz obowiązującej sprawozdawczości medycznej zgodnie z przepisami o prowadzeniu i przechowywaniu dokumentacji medycznej, ustawą o ochronie danych osobowych.

Wymagania:

Lekarz posiadający specjalizacje w dziedzinie gastroenterologii.

Umiejętności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą.

Prawo wykonywania zawodu.

Wiedza i umiejętności praktyczne w zakresie udzielania świadczeń medycznych.

Umiejętność organizacji pracy własnej oraz współpracującego zespołu.

Oferujemy:

Stabilne warunki zatrudnienia,

Elastyczny grafik,

Ciekawą i samodzielną pracę w Grupie o ugruntowanej pozycji na rynku,

Przyjazne środowisko pracy.

Lekarz endokrynolog

Nowy Szpital w Świeciu podejmie współpracę z lekarzem endokrynologiem.

Opis stanowiska

Świadczenie usług w zakresie endokrynologii w poradni endokrynologicznej.

Wymagania

Lekarz posiadający specjalizacje w dziedzinie endokrynologii.

Oferujemy

Duże możliwości rozwoju zawodowego,

Wsparcie poszerzania kompetencji zawodowych.