Praca

Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna Aneta i Krzysztof Kałużyńscy w Koszalinie podejmie współpracę z lekarzem stomatologiem zajmującym się leczeniem zachowawczym, endodoncją mikroskopową i protetyką. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 602782378.

Nowy Szpital we Wschowie Sp. z o.o. podejmie współpracę z Lekarzem Systemu do Zespołów Ratownictwa Medycznego na terenie powiatu wschowskiego i górowskiego.

Opis stanowiska:

  • Świadczenie usług jako lekarz systemu w karetce S w ramach kontraktu z NFZ.
  • Udzielanie świadczeń zdrowotnych zgodnie z obowiązującymi zasadami etyki lekarskiej, aktualnej wiedzy medycznej oraz przepisami NFZ i Ministerstwa Zdrowia.
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej oraz obowiązującej sprawozdawczości medycznej zgodnie z przepisami o prowadzeniu i przechowywaniu dokumentacji medycznej, ustawą o ochronie danych osobowych.

Wymagania:

  • Tytuł specjalisty z anestezjologii i intensywnej terapii, medycyny ratunkowej, neurologii, chorób wewnętrznych, kardiologii, chirurgii ogólnej, chirurgii dziecięcej, ortopedii i traumatologii narządu ruchu, ortopedii i traumatologii lub pediatrii lub ukończenie co najmniej drugiego roku specjalizacji oraz kontynuacja szkolenia specjalizacyjnego z anestezjologii i intensywnej terapii, medycyny ratunkowej lub neurologii
  • Aktualne prawo wykonywania zawodu.
  • Wiedza i umiejętności praktyczne w zakresie udzielania świadczeń medycznych.
  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz współpracującego zespołu.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającym się środowisku pracy.
  • Przyjazne środowisko pracy.

Kontakt :

Nowy Szpital w Kostrzynie nad Odrą Sp. z o.o. podejmie współpracę z Lekarzem Systemu do Zespołu Ratownictwa Medycznego:

Wymagania:

Oferujemy:

Kontakt:

SEKRETARIAT

  • Ewa Słapczyńska
  • tel.: 94 720 27 00
  • komórka: 604064681
  • biuro@oil.koszalin.pl
  • koszalin@hipokrates.org

REJESTR LEKARZY / PRAKTYKI LEKARSKIE

  • Mariola Rodak
  • tel.: 94 720 27 02
  • komórka: 600016634
  • rejestr@oil.koszalin.pl

SEKRETARIAT RZECZNIKA

  • Ewa Polit
  • tel.: 94 720 27 05
  • komórka: 730 713 444
  • lep_74@hipokrates.org

KSIĘGOWOŚĆ

  • Iwona Banasiak
  • tel.: 94 720 27 04
  • ksiegowosc@oil.koszalin.pl

SEKRETARIAT SĄDU LEKARSKIEGO

  • Danuta Dulat
  • tel.: 94 720 27 03
  • prezydium@oil.koszalin.pl