Praca

Ogłoszenie o pracę

W ramach działalności poradni medycznej, w związku z rozwojem platformy DomowyPediatra.pl, poszukujemy do współpracy kandydatów w  na stanowisko:

Pediatra / Specjalista medycyny rodzinnej

Miejsce pracy: Polska
Branża: medyczna  / telemedycyna

Opis stanowiska:

  • udzielanie porad lekarskich w ramach telekonsultacji
  • wypisywanie recept
  • wystawianie zwolnień lekarskich

Wymagania:

  • tytuł zawodowy lekarza i pełne prawo wykonywania zawodu
  • doświadczenie zawodowe
  • samodzielność, odpowiedzialność, dyspozycyjność i zaangażowanie
  • doskonała organizacja pracy
  • znajomość platform do tele / wideomedycyny
  • zaangażowanie

Oferujemy:

  • pracę nad rozwojem innowacyjnego projektu medycznego w wielospecjalistycznym zespole
  • możliwość dopasowania godzin pracy do indywidualnej dyspozycyjności
  • praca zdalna za pośrednictwem platformy dedykowanej opiece telemedycznej
  • udział w tworzeniu i realny wpływ na rewolucyjnej platformy medycznej

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt:

Tel 607057473

SEKRETARIAT

  • Ewa Słapczyńska
  • tel.: 94 720 27 00
  • komórka: 604064681
  • biuro@oil.koszalin.pl
  • koszalin@hipokrates.org

REJESTR LEKARZY / PRAKTYKI LEKARSKIE

  • Mariola Rodak
  • tel.: 94 720 27 02
  • komórka: 600016634
  • rejestr@oil.koszalin.pl

SEKRETARIAT RZECZNIKA

  • Ewa Polit
  • tel.: 94 720 27 05
  • komórka: 730 713 444
  • lep_74@hipokrates.org

KSIĘGOWOŚĆ

  • Iwona Banasiak
  • tel.: 94 720 27 04
  • ksiegowosc@oil.koszalin.pl

SEKRETARIAT SĄDU LEKARSKIEGO

  • Danuta Dulat
  • tel.: 94 720 27 03
  • prezydium@oil.koszalin.pl